Gabinet Logopedyczny w Sieradzu

Parę słów o mnie


O mnie:

Jestem terapeutą z wykształcenia i zamiłowania. Ogromną radość sprawia mi pomaganie dzieciom, bo doskonalem wiem, jak umiejętność komunikacji jest ważna dla harmonijnego rozwoju małego człowieka (sama jestem mamą dwójki córek).

Aktualnie prowadzę własny gabinet w Sieradzu, a także współpracuję z fundacją "SEMAFOR" jako neurologopeda i terapeuta SI. Przez kilkanaście lat mieszkałam we Wrocławiu, w którym zdobywałam wiedzę i doświadczenie zawodowe w dziedzinie neurologopedii oraz integracji sensorycznej. Pracowałam zarówno w ośrodkach terapeutyczno-edukacyjnych, jak i zajmowałam się terapią indywidualną.


Specjalizacja:

Moje główne obszary działania to terapia dyslalii (wadliwa wymowa głosek), terapia opóźnionego rozwoju mowy, usprawnianie komunikacji dzieci z autyzmem, zespołem Downa, dzieci z niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz sprzężonymi. W terapii zaburzeń mowy, wykorzystuję dodatkowo elementy z Integracji Sensorycznej zwiększając skuteczność całego procesu.


Wykształcenie:Wybrane warsztaty i szkolenia:Doświadczenie zawodowe zdobywałam w między innymi:Copyright© 2011-2024 Barbara Najman